Pierwszy Butik Flagowy PRAEL

Pierwszy Butik Flagowy Prael 12

Wiosną tego roku otworzyliśmy pierwszy w Polsce Butik Flagowy PRAEL.

Butik jest usytuowany W Warszawie, przy ulicy Mokotowskiej 52. O wyborze właśnie takiej lokalizacji przesądziła wyjątkowość miejsca oraz piękne otoczenie – to właśnie w tej okolicy znajdują się najbardziej ekskluzywne butiki w Warszawie.

W Butiku Flagowym PRAEL klienci znajdą pełną ofertę serum regenerujące PRAEL z Aktywnym Kolagenem Morskim, a także uzupełniające linię kremy pielęgnacyjne oraz kosmetyki do oczyszczania twarzy.

Pierwszy Butik Flagowy Prael 17
Pierwszy Butik Flagowy Prael 3

Salon PRAEL to wyjątkowe miejsce, gdzie kosmetyki PRAEL wyeksponowane są w towarzystwie sztuki i nowoczesnego designu. Wysmakowane wnętrze utrzymane jest w kolorystyce bieli i złota, które stanowią kod kolorystyczny marki PRAEL. Piękny wystrój uzupełniają elementy miedziane oraz z naturalnego kamienia.

Mokotowska 52, to adres dla wszystkich, którzy szukają produktów najwyższej światowej jakości, kochają luksus, miłą atmosferę i profesjonalną obsługę.

Dla wszystkich, którzy nie mogą odwiedzić nas w Butiku Flagowym PRAEL , oferujemy także możliwość zakupów w naszym sklepie internetowym praelskincare.com.

Serdecznie zapraszamy na zakupy

Instagram