Spotkanie prasowe

Prael Event 113

W pięknych wnętrzach budynku Złota 44 odbyło się spotkanie prasowe, w trakcie którego zaprezentowaliśmy zaproszonym dziennikarzom innowacyjną linię luksusowych kosmetyków PRAEL z Aktywnym Kolagenem Morskim.

PRAEL to ekskluzywna linia kosmetyków odmładzających z Aktywnym Kolagenem Morskim, który zwiększając zdolność skóry do naturalnej produkcji kolagenu, przywraca jej młodzieńczą gęstość i elastyczność.

Prael Event 58
Prael Event 123

Kolagen stosowany do produkcji serum PRAEL pochodzi z grupy najcenniejszych kolagenów zachowujących naturalną strukturę trójhelisową oraz zawierających najwyższą liczbę jednostek hydroksyproliny na milimetr sześcienny. Jest stabilny termicznie i bezzapachowy.

Benefity aktywnego Kolagenu Morskiego oraz innych składników aktywnych zaprezentowała dr Marzena Lorkowska-Precht, ekspert w dziedzinie medycyny antiageing.

Skuteczność Aktywnego Kolagenu Morskiego warunkowana jest zachowaniem w procesie produkcyjnym jego wyjątkowej trójhelisowej budowy, która jest najbardziej zbliżona do budowy kolagenu ludzkiego. Pod wpływem temperatury ciała ludzkiego i kontaktu z wodą łańcuchy Aktywnego Kolagenu Morskiego rozpadają się na krótkie oligopeptydy zawierające aminokwasy, wywołujące reakcję nadprodukcji własnych włókien kolagenowych skóry

— mówi dr Marzena Lorkowska-Precht, lekarz medycyny estetycznej, specjalista medycyny antiageing.

Kolejne spotkania prasowe planujemy w Dubaju, Singapurze oraz Hong Kongu

Prael Event 19
Prael Event 141

Instagram